Seda Sayan Şimdi oramı buramı çekeceksiniz

Seda Sayan Şimdi oramı buramı çekeceksiniz

Seda Sayan, Ulus’taki bir mekanda arkadaşlarıyla yemek yedi. “ARKAMDAN ÇEKİLİN ÇOCUKLAR” Aracına binmekte de bir hayli zorluk yaşayan Seda Sayan, kısa olan elbisesinin azizliğine uğramak istemedi. Seda Sayan, kameramanlara “Arkamdan çekilin çocuklar lütfen! Şimdi oramı buramı çekeceksiniz.” diyerek espri yaptı. Ardından yardımcılarından bir mont alıp beline bağlayan Sayan, gönül rahatlığıyla aracının koltuğuna oturdu. Ünlü şarkıcı […]

08 Şubat 2018 Perşembe - 38 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Seda Sayan, Ulus’taki bir mekanda arkadaşlarıyla yemek yedi.
“ARKAMDAN ÇEKİLİN ÇOCUKLAR”
Aracına binmekte de bir hayli zorluk yaşayan Seda Sayan, kısa olan elbisesinin azizliğine uğramak istemedi. Seda Sayan, kameramanlara “Arkamdan çekilin çocuklar lütfen! Şimdi oramı buramı çekeceksiniz.” diyerek espri yaptı.
Ardından yardımcılarından bir mont alıp beline bağlayan Sayan, gönül rahatlığıyla aracının koltuğuna oturdu.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın şıklığı ve narçiçeği rengi elbisesiyle mekân çıkışında tüm ihtişamıyla salınması aracına binmek istediği sırada yok oldu. Seda, frikik vermemek için ilginç görüntüler verdi.

“ORAMI BURAMI ÇEKECEKSİNİZ”

Hürriyet’in haberine göre; Aracına binmekte de bir hayli zorluk yaşayan Sayan, kısa olan elbisesinin azizliğine uğradı.

Aracına bir türlü binemeyen Seda Sayan, kameramanlara; “Arkamdan çekilin çocuklar lütfen! Şimdi oramı buramı çekeceksiniz” diyerek espri yaptı. Baktı ki olmuyor, araçtan montunu isteyip beline bağladı.

Powered by WPeMatico

Yorumlar kapatıldı.