Sosyetik Ev Kadınları 8 Şubat 2018 Elif hedef haline geliyor

Sosyetik Ev Kadınları 8 Şubat 2018 Elif hedef haline geliyor

Sosyetik Ev Kadınları 5 şubat 2018 tarihinde ilk bölümüyle ekranlara geldi. Her gün öğlen kuşağında ekranlara ati olan program NBC Universal formatlı The Real Housewives olarak biliniyor. Sosyetik Ev Kadınları`nın Konusu Beş sosyetik kadının bir araya gelip bütün hayatlarını gözler önüne sermesini konu ediniyor. 5 şubat 2018 tarihli ilk bölümünde estetik krizi damga vurdu. Sosyetik […]

08 Şubat 2018 Perşembe - 37 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Sosyetik Ev Kadınları 5 şubat 2018 tarihinde ilk bölümüyle ekranlara geldi. Her gün öğlen kuşağında ekranlara ati olan program NBC Universal formatlı The Real Housewives olarak biliniyor.

Sosyetik Ev Kadınları`nın Konusu

Beş sosyetik kadının bir araya gelip bütün hayatlarını gözler önüne sermesini konu ediniyor. 5 şubat 2018 tarihli ilk bölümünde estetik krizi damga vurdu. Sosyetik Ev Kadınları 6 şubat 2018 yauınında Elif, Neslihan ile arkadaşlığını sorguluyor; Sosyetik Ev Kadınları arasındaki tartışmalar giderek büyüyor! Elif ile Esra arasındaki tartışma, herkese yansıyor, Neslihan, iki kadın içinde kalıyor.Sosyetik Ev Kadınları 7 şubat 2018 yayınında Elif`e karşı alınan cepheye Neslihan nasıl tepki vereceği merak konusu olmuştu. Sosyetik Ev Kadınları 8 şubat 2018 fragmanında Elif`in görüştüğü bireyin, sosyal medya hesabı herkesi şaşırtıyor; Elif yine hedef durumuna geliyor.

Powered by WPeMatico

Yorumlar kapatıldı.