Kırgın Çiçekler 98. Bölüm Duygusal Sahne ? Kırgın Çiçekler 98. Bölüm Fragmanı Yayınlandı !

Kırgın Çiçekler 98. Bölüm Duygusal Sahne ? Kırgın Çiçekler 98. Bölüm Fragmanı Yayınlandı !

Kırgın Çiçekler 98. Bölüm Duygusal Sahne ? Kırgın Çiçekler 98. Bölüm Fragmanı Yayınlandı !. Kırgın Çiçekler 98. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Kırgın Çiçekler 98. Bölüm Fragmanı neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında

13 Kasım 2017 Pazartesi - 63 kez izlenmiş
Facebook 0 Twitter 0

Kırgın çiçekler yeni 98. Bölüm fragmanı son 97. Bölüm izleyici ile buluşmasının ardından merak ediliyor. Kırgın çiçekler yeni 98. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV, sevilen dizileri ekrana getirmeye devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda özgür çevik, ipek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan gibi isimler yer almaktadır. Dizide Serkan karakterinin kanser olması herkesi çok üzmüştü. Hastalığını insanların bilmesini istemeyen Serkan’ın arkadaşlarının durumunu öğrenmesi biraz canını sıktı. lakin güney ona bir sürpriz hazırladı. Serkan ve güney, Emre Aydın’ın konserine gittiler. Emre Aydın, sahneye Serkan’ı çağırdı. ikili şarkı söylerken Serkan’ın bayılması şok etkisi yarattı. Kırgın çiçekler son bölümde Konserde bayılan Serkan, hastaneye kaldırılır. Doktorlar durumunun mühim olduğunu söylerler. Kırgın çiçekler yeni 98. Bölüm fragmanı ve Kırgın çiçekler son 97. Bölüm izleme linki haberimizde olacak.

Kırgın çiçekler yeni 98. Bölüm fragmanı ve Kırgın çiçekler son 97. Bölüm izleme linki merak ediliyor. Kırgın çiçekler izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her kısmı ayrı bir heyecanla takip edilen dizinin yeni bölümleri pazartesi gece olduğunda saat 20.00’da ATV ekranlarında yayınlanıyor. Dizide Serkan karakterinin kanser olması herkesi çok aşırı üzmüştü. Hastalığını şahısların bilmesini istemeyen Serkan’ın arkadaşlarının durumunu öğrenmesi biraz canını sıktı. lakin cenup ona bir sürpriz hazırladı. Serkan ve güney, Emre Aydın’ın konserine gittiler. Emre Aydın, sahneye Serkan’ı çağırdı. ikili şarkı söylerken Serkan’ın bayılması şok etkisi yarattı. Kırgın çiçekler son bölümde Konserde bayılan Serkan, hastaneye kaldırılır. Doktorlar durumunun önemli olduğunu söylerler.Serkan yaşam savaşı verirken Cemre perişan haldedir.Ejder evden gitmek için Meral`den yüklü bir para ister.Ali ve Eylül giderek yakınlaşmaktadır. Kırgın çiçekler yeni 98. Bölüm fragmanı ve Kırgın çiçekler son 97. Bölüm izleme linki haberimizde olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.